Fotokniha od Saal Digital

Začátkem roku 2019 jsem měl možnost vyzkoušet fotoknihu od společnosti Saal Digital. Vybral jsem si jejich nejvyšší řadu Professional Line, která poskytuje nejen prvotřídní kvalitu fotografií, ale například i možnost vazby v kůži nebo s akrylátovým sklem na titulní stránce. To byla ostatně i moje volba.

Úvodem mne velmi mile překvapil program, ve kterém si knihu sami poskládáte. Je jednoduchý, intuitivní a nabízí širokou škálu možností. Co bych ještě uvítal, je možnost prohlédnout knihu v náhledu 3D. 

Rád bych ještě zmínil možnost odstranění loga výrobce z obalu. Není to sice zásadní věc, ale na obálce podobná loga působí rušivě.

Hotová kniha dorazila celkem rychle, přibližně během týdne mi přišla SMS o doručení společností PPL. 

Kvalita vytištěných fotografií je skutečně na profesionální úrovni, stejně jako použitý fotopapír. Ale s tím tak nějak v současné době počítáte automaticky.

Naprosto bombasticky na mne působila vazba - kombinace akrylátového skla a kůže je skutečně luxusní. Saal Digital k této verzi ještě nabízí luxusní koženou krabičku, ve které je kniha uložena - což je jako dárkové balení skvělá varianta. 

Rozvržení fotografií bylo přesně takové, jak jsem nastavil v programu. 

Závěrem bych dodal, že mnou zvolená varianta je sice dražší, nicméně určitě doporučuji k některým významným událostem, ať již jsou to narozeniny, svatby nebo narození miminka, jak tomu bylo v mém případě.

Pokud si chcete i Vy objednat svou fotoknihu nebo jiné produkty, níže uvádím odkaz.

https://www.saal-digital.cz/fotokniha/